Stacja produkcji - nasienie knurów

Spółka została powołana aktem notarialnym w dniu 19.04.2001r.  jako  największa i najnowocześniejsza Stacja Produkcji Nasienia nie tylko w Polsce, ale także w Europie.

Dnia 05.06.2001r. spółka została wpisana do Rejestru Przedsiębiorców  przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII  Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Podstawowym przedmiotem naszej działalności od początku była działalność usługowa związana z chowem i hodowlą zwierząt. Szczególnie wiąże się to ściśle z pozyskiwaniem, obróbką, konfekcjonowaniem i dystrybucją materiału biologicznego (nasienie knurów).

W 2003 r.  w Stacji wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością, który jest zgodny z międzynarodową normą ISO 9001-2008. System ten obejmuje proces od pozyskiwania nasienia, przez jego obróbkę laboratoryjną, konfekcjonowanie, magazynowanie aż do sprzedaży do klienta.

Atutem naszej firmy jest na pewno najszersza na rynku oferta produktu – nasienie knurów rożnych ras. Zatrudniamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Nie tylko ofertujemy naszych przyszłych klientów, również doradzamy i dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem.

Naszymi klientami są indywidualni rolnicy oraz hodowcy posiadający duże fermy trzody pochodzący z różnych rejonów naszego kraju.

Stacja produkcji nasienia knurów to także inseminacja loch na najwyższym poziomie jakości. Należy pamiętać, że Insefarm posiada różnorodne rasy knurów.

Niezmiernie ważnym atutem naszych zwierząt jest to, że są one wolne od chorób łącznie z PRRS, od genu wrażliwości na stres oraz pozbawione genu RN.

Jeśli potrzebujesz sprawdzonego i godnego zaufania miejsca, gdzie nasienie knurów to produkt najwyżej jakości to zapraszamy do Śmiłowa.

nasienie knurów

,, Insefarm'' Spółka z o.o. w Śmiłowie

System jakości ISO 9001.

Dowiedz się więcej o nas

Nasze Knury

Wysoka mięsność. 100%
Wysoki przyrost masy ciała przy niskim wykorzystaniu paszy. 100%
Wysoka wydajnoścć rzeźna. 100%
Mocna budowa ciała. 100%
Szybki wzrost potomstwa. 100%

FAQ Insefarm

Żywienie + Warunki = Nasienie najwyższej jakości.

Cały cykl produkcyjny objęty jest procedurami systemu jakości ISO 9001.

W swojej ofercie handlowej oferujemy przede wszystkim sprzedaż świeżego materiału biologicznego (nasienie knurów) . Dbamy o to, aby do klienta trafiał produkt o bardzo wysokiej jakości, który pochodzi z różnych ras knurów.

W swojej ofercie posiadamy także wyspecjalizowany transport nasienia w warunkach laboratoryjnych.

Nie musisz martwić się o dostarczenie towaru.

My się wszystkim zajmiemy !

Napisz do nas!