Zamów i nie przejmuj się dostawą!

W swojej ofercie wprowadziliśmy specjalistyczny transport, który w optymalnych warunkach dostarczy zamówione nasienie knurów

Jakość i bezpieczeństwo

Sprawdzony i bezpieczny transport nasienia knurów w optymalnych warunkach .

Kompleksowa obsługa

Cały proces od zamówienia do dostawy we wskazane miejsce, koordynowany jest przez wyspecjalizowanych pracowników Insefarm. Dzięki czemu nasi Klienci mają pewność iż realizacja przebiegnie szybko i bezproblemowo!

nasienie knurów

Trasy dowozu nasienia

W swojej ofercie wprowadziliśmy specjalistyczny transport, który w optymalnych warunkach dostarczy zamówione nasienie knurów

Wyjazd: wtorek, godzina 5.00
Zamówienia: do poniedziałku do godziny 11.00

1. Suchorze
2. Smardzewo
3. Gwiazdowo
4. Gwiazdówko
5. Brzeście
6. Niedarzyno
7. Rabacino
8. Mokrzyn
9. Lubichowo
10. Gacnik
11. Lubnia
12. Płocicz
13. Ciecholewy
14. Chojniczki
15. Sępólno
16. Święta

Wyjazd: poniedziałek, godzina 5.00
Zamówienia: do piątku do godziny 15.00

1. Luchowo
2. Falmierowo
3. Suchorączek
4. Chlebno
5. Trzeboń
6. Rogalin
7. Wiskitno
8. Wilkowo
9. Tuchola
10. Świekatowo
11. Ostrowite
12. Dąbrówka
13. Sierosław
14. Sienno
15. Gacki
16. Sulnówko
17. Przysiersk
18. Zbrachlin
19. Pruszcz
20. Łowin
21. Gościeradz
22. Wudzynek
23. Grzywna
24. Książki

Wyjazd: poniedziałek, środa, piątek, godzina 9.00
Zamówienia: do godz. 08.00 w dzień wyjazdu lub dzień wcześniej

1.Śmiłowo
2.Jabłonowo
3.Mirosław
4.Kruszewo
5.Marunowo
6.Sarbia
7.Gębice
8.Śmieszkowo
9.Huta
10.Przybychowo
11.Połajewo
12.Krosinek
13.Komorzewo
14.Jędrzejewo
15.Młynkowo
16. Tarnówko
17.Dobrogostowo
18.Ordzin
19.Samołęż
20.Binino
21.Łucjanowo
22.Marianowo
23.Wirzchocin
24.Kłodzisko
25.Jabłonowo
26.Charcice
27.Chrzypsko Wielkie i Małe
28. Białcz
29.Ryżyn
30.Lesionki
31.Lutom
32.Lutomek
33.Mościejewo
34.Niemierzewo
35.Józefowo
36.Mechnacz
37.Rozbitek
38.Skrzydlewo
39.Kamionna
40.Głażewo
41.Lewice
42.Dzięcielin
43.Kolno
44.Zatom Stary
45.Góra
46.Grobia
47.Kobylarnia
48.Kwilcz
49.Pierwoszewo
50.Wartosław
51.Ćmachowo
52.Biezdrowo
53.Pożarowo
54.Stare miasto (Wronki)
55.Miłkowo
56.Lubasz
57.Dębe

Wyjazd: poniedziałek, środa, piątek godzina 9:00
Zamówienia: do godz. 08.00 w dzień wyjazdu, wyjątek na poniedziałek zamówienia do piątku do godziny 15:00

1.Ostrówki
2.Prosna
3.Wyszyny
4.Skrzetusz
5.Gościejewo
6.Uścikowo
7.Radzyny
8.Brodziszewo
9.Podrzewie
10.Chełminko
11.Głuponie
12.Niegolewo
13.Wilkowo
14.Dakowy Suche
15.Grodzisk Wlkp.
16.Łubnica
17.Rataje
18.Błotnica
19.Stary Widzim
20.Cegielsko
21.Kiełpiny
22.Karna
23.Boruja Kościelna
24.Szczepankowo

Wyjazd: wtorek, czwartek, godzina 09.00
Zamówienia: do godz. 08.00 w dzień wyjazdu lub dzień wcześniej

1.Adolfowo
2.Margonin
3.Oporzyn
4.Rybowo
5.Tomczyce
6.Gołańcz
7.Kcynia
8.Starężyn
9.Juncewo
10.Chrzanowo
11.Zrazim
12.Bielawy
13.Kłecko Kolonia
14.Gałęzewo
15.Szelejewo
16.Marcinkowo Górne
17.Żnin
18.Nowa Wieś Pałucka
19.Mokre
20.Głeboczek
21.Mogilno
22.Brześć
23.Mijanowo
24.Sławęcinek
25.Gniewkowo
26. Broniewo
27.Rojewo
28.Kopaszyn
29.Toniszewo

Wyjazd: poniedziałek, środa, godzina 5.00
Zamówienia: w piatek do godziny 15.00 lub we wtorek do godziny 12.00

1.Dąbrowa
2. Izdebno
3. Przytoczna
4. Lubosina
5. Lewice
6. Żodyń

Wyjazd: poniedziałek, środa, piątek, godzina 2.00 – 5.00
Zamówienia: dzień wcześniej do godziny 12.00

1.Sienno
2.Bzowo
3.Grabowo
4.Subkowy
5.Gurcz
6.Rudniki
7.Mątowskie Pastwiska
8.Pułkowice
9.Dąbrówka Pruska
10. Lubawa
11. Łasin
12.Książki
13.Brodnica
14.Księte
15.Carski Dar
16.Gałczewo
17.Sokoli Góra
18.Kowalewo
19.Bartoszewice
20.Płużnica
21.Grzywna
22.Zbrachlin
23.Ostrowite
24.Gościeradz
25.Zemborze
26.Księte
27.Kowalki

Wyjazd: niedziela godz. 9:00
Zamówienia: do piątku do godziny 15:00

1. Lubień Kujawski
2. Gostynin
3. Szczawin Kościelny
4. Stupsk
5. Krasne
6. Szydłowo
7. Krzynowłoga
8. Stary Szelków
9. Łomża
10. Piątnica
11. Szumowo
12. Sokoły
13. Siekierki
14. Poświętne
15. Siedlce
16. Jabłoń
17. Lublin
18. Wilkołaz
19. Rzeczniów
20. Bieszków Górny
21. Jędrzejów
22. Helenówka
23. Sędziszów
24. Żużela
25. Walce
26. Sucha
27. Źlinice
28. Łubniany
29. Brożec
30. Olesno
31. Galewice
32. Łubnice
33. Opatówek
34. Koźminek
35. Oleśnica
36. Perzów
37. Rozprza
38. Masłowice
39. Wielgomłyny
40. Tomaszów Mazowiecki
41. Wolbórz
42. Tuszyn
43. Rokiciny
44. Zalew
45. Karlin
46. Rzgów
47. Moszczenica
48. Rybno
50. Knyszyn
51. Janów
52. Suchowola
53. Dąbrowa Białostocka
53. Świackie
54. Krasnopol
55. Suwałki
56. Jelna
57. Kuryłówka
58. Gaworzyna

Wyjazd: poniedziałek, czwartek – godz. 5.00
Zamówienia: w piątek do godziny 15.00 lub w środę do godziny 12.00

1. Laskownica Wielka
2. Sarbinowo Drugie
3. Noskowo
4. Kaczanowo
5. Kołaczkowo
6.Lgów
7.Chwałkowo
8.Mchy
9.Brzóstownia
10.Bodzyniewo
11.Golina
12.Dobrzyca
13.Potarzyca
14.Krobia
15.Poniec
16.Osieczna
17.Zgliniec
18.Olszewo
19.Nietążkowo
20.Nowa Wieś
21.Machcin
22.Czaczyk
23.Piotrowo Drugie
24.Rudnica
25.Włoszanowo
26.Gogółkowo
27.Marcinkowo górne
28.Sarbinowo Drugie
29.Trzek
30.Rusibórz
31.Tadeuszewo
32. Zieliniec
33.Kołaczkowo
34.Lgów
35.Bieździadów
36.Chwałkowo Kościelne
37.Brzóstownia
38.Zakrzewice
39.Bieżyń
40.Chaławy

Wyjazd: poniedziałek, godz. 5.00
Zamówienia: do piątku do godziny 15.00

1. Laskownica Wielka
2. Sarbinowo Drugie
3. Noskowo
4. Kaczanowo
5. Kołaczkowo
6.Lgów
7.Chwałkowo
8.Mchy
9.Brzóstownia
10.Bodzyniewo
11.Golina
12.Dobrzyca
13.Potarzyca
14.Krobia
15.Poniec
16.Osieczna
17.Zgliniec
18.Olszewo
19.Nietążkowo
20.Nowa Wieś
21.Machcin
22.Czaczyk
23.Piotrowo Drugie
24.Rudnica
25.Włoszanowo
26.Gogółkowo
27.Marcinkowo górne
28.Sarbinowo Drugie
29.Trzek
30.Rusibórz
31.Tadeuszewo
32. Zieliniec
33.Kołaczkowo
34.Lgów
35.Bieździadów
36.Chwałkowo Kościelne
37.Brzóstownia
38.Zakrzewice
39.Bieżyń
40.Chaławy

Wyjazd: niedziela , godz. 15.00
Zamówienia: do piątku do godziny 15.00 . Dowóz niedziela lub poniedziałek

1.Giednia
2.Kalinowo
3.Nowe Stojło
4.Guty
5.Szpaki
6.Sejny
7.Leśny Rów
8.Opinogóra
9.Zambrzyce Króle
10.Kruszki
11.Debniak
12.Szurpiły
13.Wola zambrowska
14.Poświętne
15.Półkoty
16.Krzywólka
17.Jabłonowo Wypychy
18.Krzynowłoga Mała
19.Gizycko
20.Dabrowa Białostocka
21.Szydłowo
22.Zielony Gaj
23.Grochy
24.Zaremby Kramki
25.Dzierżki
26.Jarnuty
27.Choszczewo
28.Trygort
29.Choroszcz
30.Suwałki
31.Trojanówek
32.Srebrna
33.Oszkinie
34.Wilczewo
35.Boćki
36.Czaczki wielkie
37.Sorkwity
38.Krajewo Ćwikły
39.Dabek
40.Wojny Pietrasze
41.Zambrów

Wyjazd: poniedziałek, czwartek , godz. 6.00
Zamówienia: do piątku do godziny 15.00 lub w środę do godziny 12.00

1.Wysokie
2.Gruszki
3.Lubomierz
4.Kolbuszowa
5.Suchynia
6.Michów
7.Wojcieszków
8.Zbuczyn
9.Romaszki
10.Huszcza
11.Dawidy
12.Ostrów
13.Kaniwola
14.Chrząchów
15.Kłoczew
16.Mroków
17.Wysocin
18.Ratoszyn
19.Bełżyce
20.Babin
21.Cyców
22.Rusiły
23.Niezabitów
24.Lipsko
25.Paprotnia
26.Stefanów
27.Biała
28.Suchożebry
29.Ostrożany
30.Strykowice
31.Siekierki
32.Sarny
33.Wohyń
34.Puchaczów
35.Żółkiewka
36.Zdziłowice
37.Cześniki Kolonia
38.Wierzawice
39.Dębno
40.Lipowiec
41.Potok Stany
42.Nowy Lubliniec
43.Chałupki
44.Czernięcin
45.Emilianów
46.Osowiec

Wyjazd: poniedziałek, godz. 03.00
Zamówienia: do piątku do godziny 15.00

1.Żeromin
2.Chełmno
3.Karlin
4.Zwierzyniec
5.Żywocin
6.Kuznocin
7.Rzgów
8.Trębki
9.Wola Kołakowska
10.Niechcice
11.Komorniki
12.Jadwinin